Advert

YILDIRAY ARIKAN’DAN SİYASETE İŞARET FİŞEĞİ

YILDIRAY ARIKAN’DAN SİYASETE İŞARET FİŞEĞİ
YILDIRAY ARIKAN’DAN SİYASETE İŞARET FİŞEĞİ Nevzat UÇAK

Seyhan ve Çukurova Belediye Başkanlıkları görevinde bulunan ve son olarakCHP”nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak katıldığı seçimi az farkla kaybeden Yıldıray Arıkan”ın kentin değişik alanlarında duvar afişlerinin bulunması dikkat çekti. “Yıldıray Arıkan”dan siyasete işaret fişeği” olarak değerlendirilen vatandaşlar, yerel seçimlerin son derece heyecanlı ve çekişmeli geçeceğini belirttiler.
ARIKAN NE DEDİ ?
   Afişlerle ilgili olarak kendisiyle görüştüğümüz Yıldıray Arıkan, yeniden Belediye Başkan adayı olması yönünde halktan gelen bir baskı olduğunu belirterek “Biz halka hizmeti,hakka hizmet sayan bir anlayıştan geliyoruz. Elbette hizmet aşkımız, bizim sönmeyen ateşimizdir. Başkanlık dönemimde Seyhan ve Çukurova”ya yaptığımız hizmetler, halkımız tarafından takdir görmüştür. Biz kendini halka adayan siyasetçileriz. O nedenle, böyle bir teklif gelirse topluma yönelik verilecek her hizmete hayır demem.” Şeklinde konuştu.
  Duvar afişlerinin kendisini yeniden Belediye Başkanı  olarak görmek isteyen vatandaşlarımıza  “Ben varım” mesajına yönelik olduğunu, gösterilen olumlu tepkilerin beklentisini çok aştığını kaydeden Yıldıray Arıkan, “ Aday gösterilirsem, bu halk benim arkamda olacak. Onu görüyor ve biliyorum” dedi.
  Arıkan,Anakent Belediye Başkanlığını sandık oyunlarıyla nasıl kaybettiğinin kamuoyu tarafından bilindiğini de sözlerine ekleyerek “Bu kez aday olursam, bir tek oyun heba edilmemesini sağlayacak önlemler alacağız, bu tecrübeyi de edindik.” Diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hakan     0000-00-00 Çukurova Adayı kesinlikle Mekin Şahin dir. İş bitti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Her şey güzel Adana’mız için”
“Her şey güzel Adana’mız için”
Güneş bebek
Güneş bebek "yutkunabilmek" için yardım bekliyor