Advert

“Seyhan Belediyesi’ni AK Parti kazanacak ”

AK Parti Seyhan 95. Danışma Meclisi’nde konuşan İlçe Başkanı Ahmet Akan, kapı kapı gezip eksikleri tespit ettiklerini söyledi

“Seyhan Belediyesi’ni  AK Parti kazanacak ”
“Seyhan Belediyesi’ni  AK Parti kazanacak ” Nevzat UÇAK

AK Parti Seyhan İlçe Başkanlığı Genişletilmiş 95. Danışma Meclisi Toplantısı Seyhan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantı, Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

“SEVDAMIZ SEYHAN ”

Toplantının açış konuşmasını yapan AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, Milletvekilleri başta olmak üzere tüm katılımcıları selamlayarak, “95’incisini gerçekleştirdiğimiz Danışma Meclisi Toplantımıza hoş geldiniz” dedi. Akan, 25 Şubat kongresi ile birlikte kendilerine emanet edilen Seyhan Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanmak için “Sevdamız Seyhan” diyerek çalışmalara büyük bir kararlılıkla başladıklarını vurgulayarak “24 Haziran’da yapılan seçimlerde kendimizi test etme imkânı bulduk. % 0 hata payı olan 24 Haziran Seçimlerini bir anket olarak görüp, mahalle mahalle, sandık sandık, alınan sonuçları yöneticilerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımız ile istişareler ve toplantılar yaparak, görülen eksiklikleri gidermeye çalıştık” dedi.

 

“HEPİMİZE GÖREV DÜŞÜYOR”

Akan konuşmasına şöyle devam etti ; “Değerli kardeşlerim ve çalışma arkadaşlarımız, sizlere büyük sorumluluklar düşüyor. Burada yaptığımız tespitleri kapı kapı dolaşarak, kıymetli vatandaşlarımıza anlatmanızı önemle rica ediyorum. 24 Haziran Seçimlerinden hemen sonra teşkilat çalışmalarına ara vermeden, sandık yönetim toplantıları, mahalle toplantıları, esnaf ziyaretleri ve diğer çalışmalarımız ile 2019 Yerel Seçimleri konusunda teşkilatımızı büyük bir aşk ile “Sevdamız Seyhan” diyerek, hazır hale getireceğiz. Vatandaşlarımıza hizmet yolunda çıktığımız, kutlu davamızda Allah yar ve yardımcımız olsun. Bugün toplantımıza katılan siz değerli arkadaşlarımızı ve tüm vatandaşlarımızı buradan en kalbi duygularla selamlıyorum”

Akan’ın konuşmasının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu ile Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç, Ahmet Zenbilci, Abdullah Doğru, AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni birer konuşma yaparak, 2019 Yerel Seçimlerin önemine vurgu yaparak, katılımcıları selamladı.

TOPLANTIYA KATILANLAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu ile Adana Milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç, Ahmet Zenbilci, Abdullah Doğru, AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, önceki dönem AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hacer Ceylan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Basri Büyüktaş, İl Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kadir     0000-00-00 Oya tekin Mersin marinada akp Seyhan adaylığı için görüşmelere başladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te