Advert

Adanalılara kaybolan yılları iade ettireceğim

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına soyunan Mahmut Tezcan, halkla bütünleşmiş kent yönetimini savundu...

Adanalılara kaybolan yılları iade ettireceğim
Adanalılara kaybolan yılları iade ettireceğim Nevzat UÇAK

 

 

 

ADANA(BÖLGE) Önümüzdeki yıl yapılacak Yerel Yönetim Seçimleri için Adana Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına soyunan Mahmut Tezcan, kentin uzun yıllardır hak ettiği desteği alamadığını, hükümet desteğini yeterince almayı becerememiş yönetimler nedeniyle yeterli hizmete kavuşamadığını söyledi ve “Adanalı daha çok hizmet, daha ileriye yönetilik yapıcı ve kalıcı projeler hak ediyor. Kent insanının huzur ve zenginlik içinde bir yaşam sürmesi için en önemli kriterlere de ancak Cumhurbaşkanlığı Devlet Yönetimi ile bütünleşmiş bir bir Belediye Başkanı ile kavuşabilir” dedi.

Uzun yıllar devlet kademelerinde görev yaparak yetişmiş bir bürokrat olmanın avantajı ve halkla bütünleşmiş-kaynaşmış bir siyasi olmanın getirdiği birikimleri Adana halkı için hizmete dönüştürmeyi amaç edindiğini belirten Tezcan, “Adana yönetimine talip olanlar, bu kentin insan yapısını, isteklerini ve bunların nasıl gerçekleştirilebileceğini çok iyi bilmelidir. Yılların getirdiği tecrübe ve halk sorunlarına olan duyarlılığımla Adana”nın kaybolan yıllarını iade ettirmek için göreve talibim” diye konuştu.

Gazetemiz BÖLGE’ye bir nezaket ziyaretinde bulunan ve arkadaşlarımız İlker Uçak, Murat Özkardeş ile Esra Taş’la  görüşmesinde projelerine değinen Mahmut Tezcan, “Adana’da vatandaşla birebir görüşmeler yapan, el sıkıp, gönül alarak sorunlarını dinleyen bir çalışma felsefesi edindim. Vatandaşla diyalog, muhtarlarla işbirliği ve yerel basınla müşterek bir çalışma programını uygulayacak, kent sorunlarını yerel sivil toplum kuruluşlarından görüş ve öneriler alarak çözeceğim. Bu kente çağdaş anlamda yatırımlar, yeni istihdam alanlarının oluşturulması ve halkın huzur ve refahı için gerekli modern ve gerçekçi hamleler sunmak için var olacağım” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ugur     0000-00-00 Akp den ve CHP den çok rahat oy getirir Mahmut Tezcan değerli bir insandır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”