Advert

Vali Demirtaş, Feke’de incelemelerde bulundu

(HABER MERKEZİ)-Vali Mahmut Demirtaş, Feke ilçesinde kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Demirtaş, Feke’de incelemelerde bulundu
Vali Demirtaş, Feke’de incelemelerde bulundu Nevzat UÇAK

 

 

 Feke ziyaretinde ilk olarak kaymakamlığı ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, Kaymakam İlyas Öztürk'ten, ilçenin genel durumu ve kamu hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.

 Vali Mahmut Demirtaş, kaymakamlığı ziyaretinin ardından ilçe esnafını işyerlerinde ziyaret ederek hal ve hatırlarını sordu ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

 Vali Demirtaş, esnaf ziyaretinden sonra kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 STK temsilcileri, muhtarlar ve ilçe sakinlerince  dile getirilen çeşitli konulardaki talepleri dikkatle dinleyen Vali Mahmut Demirtaş, eksikliklerin giderilmesi noktasında ilgili kurum ve kuruluşlarının temsilcilerine, gerekli çalışmaların başlatılması talimatı verdi.

Toplantıda konuşan Vali Mahmut Demirtaş, Adana’nın merkezi ile ilçelerde gerçekleştirdiği muhtar ve vatandaş buluşmalarındaki amaçlarının; sorunları bizzat muhtarlar ve vatandaşlardan dinlemek, eksiklikleri yerinde görmek ve çözüm yolları üretmek olduğunu belirtti.

 Bu toplantıları, sıklıkla ve kararlıkla sürdürmeye devam edeceğini ifade eden Vali Demirtaş, kamu kurum ve kuruluşları olarak vatandaşların talep ve beklentilerine yanıt vermek amaç ve hedefinde ellerinden gelen gayreti sürdürmeye devam edeceklerini vurguladı.

 Vali Mahmut Demirtaş’ın, Feke ilçesinde kamu kurum ve kuruluşlarının amirlerinin katılımıyla gerçekleştirdiği STK temsilcileri, muhtar ve vatandaş buluşması, ilçede yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunulmasıyla son buldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”