Advert

TÜMSİAD Adana TÜYAP Mobilya Fuarı’nda!

(HABER MERKEZİ)-TÜMSİAD Adana Şubesi TÜYAP Adana Fuarcılık tarafından düzenlenen 11. Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarındaki yerini aldı. TÜMSİAD üyelerinin yer aldığı stantlar Adana protokolü ile vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

TÜMSİAD Adana TÜYAP Mobilya Fuarı’nda!
TÜMSİAD Adana TÜYAP Mobilya Fuarı’nda! Nevzat UÇAK

 

 

 

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Melih Sarıkodal, İsrafil Sarban, Mustafa Sercan Delice ve Şube Sekreteri Yalçın Kartal da Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarına giderek başta kendi üyeleri olmak üzere tüm stantları gezdi.

TÜMSİAD Adana Şube yönetimi mobilya fuarında stant açan TÜMSİAD üyelerinden FY Ajans’ı da ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.  Başkan Kutluca üyesi FY Ajans’ın sahibi Filiz Yıldırıcı’yı kutlayarak, ‘’İnşallah mobilya sektöründe yurtiçi ve yurtdışı alım heyetleri ile önemli bağlantılar yapılır. Bölgemiz ve ülkemiz adına sevindirici katkılar sağlanır’’ dedi.

Filiz Yıldırıcı da, Azerbaycan, Özbekistan, Nijerya,Filistin, Lübnan, Irak, Tunus, Kanada, Mısır, Suudi Arabistan, Ürdün, Katar, Libya, İsrail, Almanya ve Belçika gibi ülkelerden alım heyetlerinin de katıldığını dile getirerek, Çukurova’nın mobilya üssü olmasının sevindirici olduğunu ve FY Ajans olarak, firmalara hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

74 mobilya firmasının katılımı ile gerçekleşen 11. Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı 2-7 Ekim 2018 tarihleri arasında, saat 10.00- 21.00  arasında ziyaretçilere açık olacağı bildirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”