Advert

Sokaklar taştı

Soner Çetin’in ablası Nimet Özgül’ün “3. Gün mevlüd”üne binlerce insan ve Adana siyasetinin ünlü isimleri katıldı...

Sokaklar  taştı
Sokaklar  taştı Nevzat UÇAK

 

 

 

 

ADANA(BÖLGE) Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, pazar günü kaybettiği ablası Nimet Özgül için mevlit okuttu. Akşam namazı sonrası mevlide katılan binlerce davetli, Özgül merhume Nimet Özgül*ün ruhuna dualar okudu.

Ablası Nimet Özgül için mevlit okutan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i, siyaset, iş dünyası ve halk yalnız bırakmadı. Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı mevlit törenine, Çukurova İlçe Kaymakamı, emniyet müdürleri, siyasi partilerin il, ilçe başkanları, belediye başkanları, eski milletvekilleri ve iş, spor, sanat dünyasının sevilen isimleri Siyasi partilerin il ve ilçe temsilcileri, Çukurova Belediyesi bürokrat ve çalışanları da katılarak Başkan Soner Çetin’i yalnız bırakmadı. Binlerce kişi de  tazile evirir civarındaki tüm sokaklara masa yerleştirilmesine rağmen oturacak yer bulamadığı için Çetin’e taziye dileklerini iletip, ayrılmak zorunda kaldı.

ÇETİN’DEN TEŞEKKÜR

Başkan Soner Çetin, “Ablam Nimet Özgül’ün 3’üncü gün mevlidini yaptık. Günlerdir acımıza ortak olan ve bizzat mevlidimize katılan binlerce vatandaşımıza, dost ve akrabalarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca, mevlidimize gelerek, oturacak yer bulamadığı için ayrılmak zorunda kalan binlerce dostumuzdan özür diliyor, ilgilerine teşekkür ediyorum. Tüm dostlardan Allah razı olsun. Allah hayrınızı kabul etsin” dedi.

İkram edilen akşam yemeğinin ardından okunan mevlitte, merhume Nimet Özgül için dualar okundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”