Advert

YÜREĞİMİZ DAĞLANDI…

(HABER MERKEZİ)-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Batman’da 8 askerin şehit edilmesi dolayısla kınama mesajı yayınladı.

YÜREĞİMİZ DAĞLANDI…
YÜREĞİMİZ DAĞLANDI… Nevzat UÇAK

 

 

Bir kez daha yürekler dağlandı…

Türkiye Batman'dan gelen acı haberle derinden sarsıldı.

8 kahraman evladımız, kutsal vatan toprağına emanet edildi.

Acımız büyük…

Öfkemiz ise çok daha derinde...

Türkiye'nin dört bir yanında acı haberle birlikte feryatlar yükseldi. Her biri cihan parçası gencecik bedenler, hain tuzak sonucu kanlarıyla bir kez daha bu kutsal toprakları suladı..

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti olarak her zaman terörü lanetledik, iç ve dış odakların ülkemiz üzerinde yapmak istedikleri operasyonlara karşı çıktık..

Terörle hiç kimse bir yere varamayacak.

Atalarımızdan emanet aldığımız kutsal vatan toprağını yine en temiz şekilde çocuklarımıza emanet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Teröre geçit vermeyeceğiz.

Türk Milleti, oynanmak istenen oyunun farkındadır.

Şer odaklarının emellerini de gayet iyi bilmektedir. Zor oyunu bozar. Türk Milleti de bu oyunu bozabilecek kararlılıkta ve güçtedir.

Kahraman Mehmetçiklerimizin hainlere hakettikleri dersi vereceğine inanıyor, hayatlarının baharında şehitlik mertebesine ulaşan Mehmetçiklerimize Allahtan rahmet, yaralanan askerlerimize acil şifalar, şehit ailelerine, Silah arkadaşlarına ve Türk Ordusunun her ferdine başsağlığı diliyoruz.

Başın sağolsun Türkiye...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te