Advert

Suya yüzde 10 indirim geliyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis başkan Vekili Murat Cevheribucak, Kasım ayında yapılacak ASKİ Genel Kurulu’nda suya yüzde 10 indirim yapılması kararı alınacağını duyurdu. Başkan Hüseyin Sözlü’nün emir verdiğini hatırlatan Cevheribucak, “Ben bu müjdeyi Başkan adına veriyorum” dedi.

 Suya yüzde 10 indirim geliyor
 Suya yüzde 10 indirim geliyor Nevzat UÇAK

 

HABER: MURAT ÖZKARDEŞ

ADANA (BÖLGE) Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis başkan Vekili Murat Cevheribucak, Kasım ayında yapılacak ASKİ Genel Kurulu’nda suya yüzde 10 indirim yapılması kararı alınacağını duyurdu. Başkan Hüseyin Sözlü’nün emir verdiğini hatırlatan Cevheribucak, “Ben bu müjdeyi Başkan adına veriyorum” dedi.

ALADAĞ’IN YOL SORUNU 

CHP Grup Sözcüsü Ulaş Çetinkaya da gündem dışı yaptığı konuşmada, Aladağ’ın bazı sorunlarını çözümlenmesini istedi. Çetinkaya, ”Aladağ yangınından etkilenen ailelerden bazıları buradalar. Geçtiğimiz aylarda bazı talepleri olmuştu. Bunların bir kısmı karşılandı, bir kısmı ise henüz yapılmadı. 2018 yılında elektrik, su ve yolla ilgili problem yaşanması çok üzücü. Bu bölgelerin sorunlarının çözümlenmesi gerekiyor. Belki bu altyapı zamanında yapılmış olsaydı 12 kardeşimiz vefat etmeyecekti” diye konuştu.

SOSYAL BELEDİYECİLİK VURGUSU

Büyükşehir Belediyesi Meclis başkan Vekili Murat Cevheribucak, Sosyal belediyeciliği en güzel örnekleriyle Adana’da yaşattıklarını belirterek, “Türkiye’nin en ucuz ekmeği Adana‘da üretiliyor. 230 gram ekmek sadece 60 kuruşa satılıyor. İlçe ve belediyelere olan otobüs seferlerinde de herhangi bir aksama olmaması için tüm imkanlar seferber ediliyor” dedi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”