Advert

Sağlık Turizmi Adana’nın yeni gelişim umudu olacak

Kamu Hastaneleri Birliği yöneticileri Vali Demirtaş’ı ziyaret ederek, sağlık alanında yapılan çalışmaları anlattılar..

 Sağlık Turizmi Adana’nın yeni gelişim umudu olacak
 Sağlık Turizmi Adana’nın yeni gelişim umudu olacak Nevzat UÇAK

 

 

 

 

ADANA (BÖLGE)-Kamu Hastaneleri Genel Müdür Vekili Uzman Dr.Naim Ata ile il sağlık müdürleri Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaret ettiler.

Adana’da 11-12 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan “Sağlık Turizmi Çalıştayı” vesilesiyle Kamu Hastaneleri Genel Müdür Vekili Uzman Dr. Naim Ata ile Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer, Mersin İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan Bahçacı, Osmaniye İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, Kilis İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Metin Demir, Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Sebahattin Yılmaz, Gaziantep İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Serdar Sarıfakı ve beraberindekiler  Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Kamu Hastaneleri Genel Müdür Vekili Uzman Dr. Naim Ata ve beraberindeki heyet üyeleri, çalıştayın amacının turizmi çeşitlendirmek ve katma değeri yüksek turizm hareketleri yaratmak olduğunu belirterek Adana ve çevre illerde sağlık alanında yapılan çalışmalar hakkında Vali Demirtaş’a ayrıntılı bilgiler verdi.

Vali Mahmut Demirtaş ise hayli yararlı olacağına inandığını belirttiği çalıştayın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti ve heyet üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Her şey güzel Adana’mız için”
“Her şey güzel Adana’mız için”
Güneş bebek
Güneş bebek "yutkunabilmek" için yardım bekliyor