Advert

İrfan Çetinkaya Seyhan’ı istiyor

HABER: Murat ÖZKARDEŞ ADANA (BÖLGE)-Yerel seçimler öncesinde aday adaylığı başvuruları sürüyor. İrfan Çetinkaya da CHP ‘den Seyhan Belediye Başkanlığı için aday adayı başvurusunda bulundu.

İrfan Çetinkaya Seyhan’ı istiyor
İrfan Çetinkaya Seyhan’ı istiyor Nevzat UÇAK
Haberin videosu için tıklayın!

 

 

Çetinkaya, “ Ülke menfaatlerinin ön plana çıktığı bu dönemde birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olan ve Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu partide onunu ilkelerinde vatan, millet sevgisi doğrultusunda siyasi hayatıma CHP’de devam etme kararı aldım. Bu çatı altında  bulunmaktan büyük onur duyuyorum” diye konuştu.

 PROJELERİNİ ANLATTI

Aday adaylığı baş vurusunu yapan Çetinkaya daha sonra projelerini anlattı.  İrfan  Çetinkaya, “ Hayvancılık ve tarımın geliştirilmesi, kentsel dönüşüm projeleri, hayvanat  bahçesi, botanik park, su dünyası ve deniz akvaryum dünyası, etüt merkezleri, öğrenci yurtları, güneş enerjisinden elektrik üretimi,  balık üretim havuzları, tarihi dokuların aslına uygun onarımları, yaşlılar, bakıma muhtaçlara sağlık hizmetleri sunulması, aşevleri oluşturulması gibi projeleri olduğunu söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te