Advert

Demirelciler yarın buluşuyor

HABER: MURAT ÖZKARDEŞ ADANA (BÖLGE)-Adalet Partisi ve Doğru Yol Partisi’nin önemli isimleri yarın Adana’da buluşuyor. Bu isimlerin ortak yanı ise mevcut siyasi partiler içinde aradıklarını bulamamış olmaları.

Demirelciler yarın buluşuyor
Demirelciler yarın buluşuyor Nevzat UÇAK

 

 

 

Yarın yapılacak buluşmada Demirel'in ilkeleri etrafında birleşip yeni bir parti kurma arayışının da startı verilmiş olacak. AP ve DYP'de bakanlık, milletvekilliği yapmış, yöneticilik görevlerinde bulunmuş olan birçok isim yarın Adana'da toplanacak. Toplantı yarın Çukurova Belediyesi Orhan kemal Kültürü Merkezi’nde saat 14.00’de başlayacak.

ATASEVER’DEN KATILIM ÇAĞRISI

Demokrat Parti Seyhan İlçe eski Başkanı Emin Atasever,toplantının “Süleyman Demirel'i anma ve anlama” , “Toprağın tohumla buluşması”, “Vatan toprağında yeniden yeşerme” olduğunu söyledi. Atasever, “Demokratlar, cumhuriyetçiler, milliyetçiler, Demirel ve büyük Türkiye sevdalıları Adana'da bir araya geleceğiz. Amacımız Demirel'den bir şey çıkarıp yeniden onun misyonunu tüten baca haline getirmek. Tüm yurttaşlarımızı toplantıya katılmaya çağırıyoruz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te