Advert

Boydak’tan Muhtarlar Günü mesajı

ADANA (BÖLGE)-Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Boydak’tan Muhtarlar Günü mesajı
Boydak’tan Muhtarlar Günü mesajı Nevzat UÇAK

 

 

Başkan Boydak mesajında;  "Muhtarların ve muhtarlık müessesesinin tarihsel bağlarının korunması, karşılaştıkları sorun ve bu sorunlara çözüm bulma amacıyla 19 Ekim günü hükümetimiz tarafından "Muhtarlar Günü" olarak belirlenmiştir. Mahalle ve köylerdeki vatandaşların devlet kurumlarıyla olan ilişkisinde köprü rolü alan muhtarlar halkın tercihi ve seçimini temsil etmesi sebebiyle oldukça önemli görevler üstenmişlerdir.

Ceyhan Belediyesi olarak muhtarlarımızın taşıdığı sorumluluk ve önemin bilincinde olarak, hareket ediyoruz. Belediyemizin çalışma ve projelerini her an muhtarlarımızın bilgisine sunduğumuz gibi, muhtarlarımız da bu anlamda vatandaşlarımıza birer iletici konumunda yer alıyor. Yine aynı şekilde Ceyhan Belediyesi olarak, muhtarlarımızın talep ve görüşlerini değerlendiriyor ve bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm muhtarlarımızın “Muhtarlar Günü’nü” kutluyor, kendilerine sağlık, mutluluk ve görevlerinde başarılar diliyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te