Advert

ÇGC Lokali, kültürel etkinliklere de kapılarını açık tutacak

ADANA (BÖLGE)-Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve Genel Sekreter Ömer Üney, Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Veysel Durgun’u makamında ziyaret ederek, başarılar diledi.

ÇGC Lokali, kültürel etkinliklere de kapılarını açık tutacak
ÇGC Lokali, kültürel etkinliklere de kapılarını açık tutacak Nevzat UÇAK


Başkan Esendemir, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin Arif Nihat Asya Parkı içerisinde hizmete giren lokalinde önümüzdeki süreçte İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa, kültür-sanat ve eğitime yönelik etkinlikler düzenlenebileceğini dile getirdi.
Bereketli topraklara sahip olan Çukurova’nın Türk edebiyatının yanı sıra kültür ve sanatında da çok önemli bir yere sahip olduğunu belirten Esendemir, kültür-sanat etkinliklerine evsahipliği yapmaktan mutlu olacaklarını ifade etti.
İl Milli Eğitim Müadürü Veysel Durgun da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Adana’nın tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra kültürel yönden de zenginliğini takdir ettiğini, sıcak insanların yaşadığı bu kente hizmet etmekten mutlu olduğunu dile getirerek, Adana basınının kültür-sanat etkinliklerine katkı yapacağına inandığını söyledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çukurova değil Eren belediyesi     0000-00-00 Çukurova Belediyesi nde mevsimlik işçilerin daimi ye geçişlerinde de zeki eren yine ön planda ne kadar çocuğu kızı var ise hepsini belediye bünyesine aldırdı karısını meclis üyesi yaptı hayal parkın tesisi içerisinde bulunan kafeteryayı kendine aldı işçileri de belediye personellerinden alıp kendi cebinden para vermeden çalıştırıyor. Belediyeden 1 TL para vermeden aldığı halı sahayı da 400 milyara sattı Soner Çetin'in zeki eren zaafını anlamış değiliz. Biz yıllardır belediye işçisi olarak çalışıp her gün işe gelirken zeki Eren in çocukları işe gelmeden kadroya geçtiler altlarında son model arabalar ile. Canları isterse gelip istemezse gelmeyen zeki Eren'in çocukları kadroya geçiyor daimi işçi oluyor yıllardır orada emek veren bizler altı aylığına da olsa çocuklarımıza ekmek götürmek için eşekler gibi çalışıyoruz. Bu torpilliler burada kadroya geçiyor yarın bizlerin çıkışı verildiğinde bunlara mı iş yaptıracaklar belediyede iş yaptıracak adam bulabilecekler mi Soner Çetin sonra çıkıp yapılamayan işler için başarısızlıklar için bahaneler bulmaya devam mı edecek büyükşehirde böyle mi kazanacak. Merak ediyoruz. Aslında dürüst bir insan olan Soner Çetin bunlara neden izin veriyor neden göz yumuyor onu da anlamıyoruz bu böyle devam eder ise haksızlıklar hep bizlere yapılır ise bunun sonunda Soner Çetin'e oy da yok destekte yok
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te