Advert

Korumasının nikah şahidi oldu

Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Şehit Polis Feydin Güleş’in oğlu Polis Memuru Emre Güleş’in nikah töreninde şahitlik yaptı.

Korumasının nikah şahidi oldu
Korumasının nikah şahidi oldu Nevzat UÇAK

 

 

 

 

ADANA (BÖLGE)-Adana İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Şehit Polis Feydin Güleş’in oğlu Polis Memuru Emre Güleş’in nikah töreninde şahitlik yaptı.

Selami Yıldız’ın kendi koruma ekibinde görev yapan Emre Güleş’in  Çukurova Belediyesi Evlendirme Dairesinde düzenlenen nikah törenine, çiftin ailesi, yakınları ile İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız ve beraberindeki çok sayıda polis katıldı.

İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, 1992 yılında Mardin ilinde vatanı uğruna can veren Şehit Polis Feydin Güleş’in Polis oğlu Emre Güleş ve İnci Öz’ün nikâhında bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek yaptığı konuşmasında, “Toplumun temel taşı ailedir, şimdi de bir ailenin kurulmasına şahitlik ediyoruz. Ailelerin uzun soluklu sürmesi için evlilikte hoşgörü, sevgi, saygı ve karşılıklı anlayış çok önemlidir” diyerek kahraman babasının şerefli mesleğini devam ettiren Emre Güleş ve eşine ömür boyu mutluluklar diledi.

Çukurova Belediyesi Evlendirme Memuru yeni evlenen çiftlere sağlık ve mutluluk dolu bir hayat dileyerek gelin ve damada bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Yapılan konuşmaların ardından mutluluğa evet diyerek imzalar atıldı. Genç çifte aile cüzdanını İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te