Advert

SONER ÇETİN'DE BİTMEYEN ENERJİ

Çukurova Belediye Başkanı, her sabah 06’da mesaiye mahallelerde başlıyor, gece yarılarına kadar halkla beraber oluyor..

SONER ÇETİN'DE  BİTMEYEN ENERJİ
SONER ÇETİN'DE  BİTMEYEN ENERJİ Nevzat UÇAK

 

 

 

Sabah saat 06’da Beyaz Evler Mahallesi’nde halkla birlikte kahvaltı yaparak sorunlarını dinleyen Çukurova Belediye Başkanı Çetin, hafta sonu da  aynı saatte Huzurevleri Mahallesi’nde halkın sorunlarını dinledi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin,  Ercan Çetin Doğal Parkı”nda 3 gün süren  3.Geleneksel Yöre Dernekleri Şenliği’nin de açılışını yaptı üç gün süren şenliklere katıldı, halkla halay çekti.

Başkan Çetin, şenliğe Edirne’den Ardahan’a kadar her bölgeden yöre derneklerinin Adana’da buluştuğunu belirterek, tüm Adanalıların yoğun ilgisinden dolayı teşekkür etti.

 

HABER: YENER EKİNCİ

ADANA(BÖLGE)-Göreve geldikten hemen sonra her mahallede her sabah 06’da halkla buluşma ve sorunlarını dinleme toplantılarına, olağanüstü bir durum olmadıkça sürdüren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin,  Huzurevleri mahallesinde halkla buluştu. Mahalle halkı tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Çetin, “Siz ne istediyseniz biz onu yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Biz size hizmete aday olduk.Sözümüzün arkasında olmaya devam ediyoruz. Her talebinizi karşılayabilmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.Bütün arkadaşlarımız sizin talepleriniz doğrultusunda görev yapıyor, bunu aksatmadan yerine getiriyor. Siz memnun oldukça, biz mutlu oluyoruz” şeklinde konuştu.

“Çukurova ilçesinde bir tek kişinin dahi şikayetçi olmaması için Çukurova Belediyesi personelinin gece-gündüz çalıştığını, sizin gözlerinizin içinden , gösterdiğiniz misafirperverlik ve yakınlığınızdan anlıyorum” diyen Çetin, teşekkür edenlere “Biz teşekkür almak için değil, sizin gönlünüzü almak, daha çok hizmet vermek, eksikleri sizden duymak  ve anında gidermek için bu toplantıları yapıyoruz” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

HALK GÜNÜNE KATILDI

   Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, öğleden sonra da  her hafta Cuma günü düzenlenen Halk Günü toplantısında katıldı. Çetin, Belediye Başkan yardımcıları ve daire müdürlerinin de katıldığı toplantıda halkın taleplerini dinleyerek, not aldırdı ve hızlı bir şekilde bitirilmesi talimatını verdi.

  Başkan Çetin, aynı  akşam ayrıca  Ercan Çetin Doğal Parkı’ndaki Geleneksel Yöre Dernekleri Şenliği”nin de açılışını yaptı ve tüm aktivitelere katıldı, halkla halay çekerek büyük ilgi ve alkış topladı.

   Çetin, üç gün süren şenliğin Adana’ya terk kattığını belirterek “Biz sosyal amaçlı çalışmalara çok ağırlık veriyoruz. Kültürümüzü tanıtmak, geçmişimizi unutmamak ve kaynaşmayı sağlamaktır amacımız. Bu yönde iddia ediyorum en başarılı Belediyeciliği Çukurova Belediyesi yapmaktadır. Hizmet üretmek birinci önceliğimiz olduğunu biliyoruz, ama geçmişimizi de unutturmamak için bu tip aktivitelerle de vatandaşlarımızı bir araya getirip, huzur ortamının yaygınlaşmasını sağlıyoruz.”diye konuştu.

   Soner Çetin, halkın gösterdiği yakın ilgi ve güvenin kamuoyu anketlerine de yansıdığını, o nedenle yapılan tüm araştırmalarda Çukurova”nın en başarılı Belediye seçilmesinin  sonuç olduğunu söyledi.

SÜLEYMAN DEMİREL PANELİ

   Soner Çetin, Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen  “Süleyman Demirel Misyonu” adlı panele de katılarak bir konuşma yaptı. Çetin, panele katkı koyan konuşmacı ve katılımcılara teşekkür ederek, “Demirel”in ülkeye katkısı ve misyonu “ hakkında övgü dolucu sözleriyle alkışlandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te