Advert

Yüreğir’in ilk kapalı yüzme havuzu tamamlandı

Atakent Mahallesi'nde inşaatı tamamlanan Ertuğrul Gazi adı verilen Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu inşaatı tamamlanarak açılışa hazır hale getirildi.

Yüreğir’in ilk kapalı yüzme havuzu tamamlandı
Yüreğir’in ilk kapalı yüzme havuzu tamamlandı Nevzat UÇAK

Bu önemli tesisin açılışını yakında yapacaklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ''Yüreğir ilk kapalı yüzme havuzuna kavuşuyor.'' dedi.

Kapalı spor salonu ve yüzme havuzu içerisinde bulunan bowling salonunun gençlerin yeni buluşma noktası olacağını belirten Başkan Çelikcan ''Yüreğir'e 22 adet spor kompleksi kazandırdık. Gençlerimiz buralardan faydalanıyorlar. Çocuklarımızı ve gençlerimizi spora yönlendirerek onları kötü alışkanlıklardan ve kötü niyetli kişilerden uzak tutacağımızı düşünüyorum. Burada hizmete açılacak olan bowling salonundan bütün gençlerimiz ücretsiz faydalanacaktır.'' dedi.

Yapılan tesisisin uzun yıllar Adana halkına hizmet vereceğini belirten Başkan Çelikcan “Yüreğir Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi inşaatımız tamamlandı. Yakında hizmete açacağız.Yılın 12 ayı hizmet verecek spor kompleksimizin içerisinde kapalı yüzme havuzu, voleybol, basketbol sahası, fitness salonu, bowling salonu, masa tenisi alanı, kafeterya ve büfe, kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış duş ve soyunma odaları, kütüphane yer alıyor. Yüreğir'deki bütün okullar beden eğitimi derslerinde yüzme havuzlarımızı kullanabilecek, çocuklarımız burada uzman eğitmenlerden yüzme kursu alacaklar. ” diyerek Yüreğir'e çok önemli kalıcı eserler kazandırdıklarını söyledi.

Göreve geldiği günden bu yana Yüreğir'in kalkınması ve gelişmesi için çalıştıklarını belirten Başkan Çelikcan ilçeye çok önemli eserler kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını, kimsenin hayal bile edemediği kalıcı eserleri ve hizmetleri Yüreğir'e kazandırdıklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu