Advert

Engel atlama yarışları başlıyor

Hafta sonları yapılacak binicilik engel atlama yarışmalarında 5 kategoride yarışlar gerçekleştirilecek

Engel atlama  yarışları başlıyor
Engel atlama  yarışları başlıyor Nevzat UÇAK

 

 

ÜNLÜ BİNİCİLER KATILACAK

Türkiye Binicilik Federasyonu ile Adana Atlı Spor Kulübü tarafından ortak  düzenlenen 2018 yılının son ve en önemli Binicilik Yarışmaları, 3-18 Kasım tarihleri arasında Adana Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenecek. Adana Atlı Spor Kulübü Başkanı Ali Cerit, “Adana ekonomisine katkısı olacak bir organizasyon. Halkımızın da bu yarışlara gelerek bu güzel ortamda olmalarını istiyoruz” dedi.

ÖNEMLİ YARIŞMA

Adana Atlı Spor Kulübü tesislerinde sezonun en önemli binicilik yarışması Adanalılarla buluşuyor. Bu hafta sonu ‘Anadolu Ligi’ final müsabakaları yapılacak. Önümüzdeki hafta ise Atatürk Kupası ve İnönü Kupası yarışlarıyla heyecan giderek artacak. Kapanış haftasında ise ÜSYD Kupası ve Usta Biniciler Genç Atlar Türkiye Şampiyonasıyla yılın en önemli yarışları sone erecek.

ÜCRETSİZ İZLENİLECEK

Sezonun en değerli binicilik yarışlarına İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Gaziantep, Eskişehir, Antalya, Mersin gibi illerimizden gelen toplam 180 at, biniciler, seyisler ve ailelerle birlikte yaklaşık 600 kişilik katılım bekleniliyor. Bu arada yarışmalarda toplam 119 Bin TL ödül dağıtılacağı açıklandı. Adanalı halkı ise bu seyir zevki yüksek yarışları ücretsiz olarak izleyebilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu