Advert

Çelik de “Sabır” dedi

AK Parti Milletvekili Ömer Çelik, Demirspor’un, sosyolojik olarak karşılığının çok büyük bir kültüre dayandığını belirtti ve yeni sürecin sabırla izlenmesini istedi

Çelik de “Sabır” dedi
Çelik de “Sabır” dedi Nevzat UÇAK

 

 

 

SANCAK’A ZİYARET

Ak Parti Sözcüsü ve Adana Milletvekili Ömer Çelik de, Adana Demirsporlu taraftarlara “Sabır “ çağrısında bulundu. Demirspor Başkanı Murat Sancak’ı ziyaret eden ve başarılar dileyen Çelik, Mavi lacivertli takımın sosyolojik karşılığının çok büyük olan bir futbol kültürüne dayandığına dikkat çekti.

HERŞEY GÜZEL OLACAK

Murat Sancak'ın başkanlık görevine geldiğinden bu yana Adana Demirspor'a büyük katkılar sağladığını belirten Ömer Çelik, "Yeni bir süreç başladığı için biraz sabırlı olmak lazım. Sevgili başkan da zaten sürekli 'sabır, sabır, sabır' diyor. İnşallah her şey Adana Demirspor'umuz için güzel olacak" ifadesini kullandı.

HASRET BİTECEK MESAJI

Başkan Sancak ise, Çelik'e teşekkür ederek, "İnşallah 25 yıllık hasreti, söz vermememize rağmen bu yıl bitirmeye çalışacağız. Tabi çıkmak yetmiyor, önemli olan çıktığın yerde tutunabilmek. Orada da hep beraber, el birliğiyle, sizlerin de desteğiyle çok güzel yerlere geleceğimizi düşünüyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 “Canım istedi öldürdüm”
“Canım istedi öldürdüm”
Bir babanın en ağır yükü!
Bir babanın en ağır yükü!