Advert

Sarı: Ak Belediyecilik ile hizmet gelecek

ADANA (BÖLGE) Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fatma Güldemet Sarı, “Ak Belediyecilik sayesinde Adana gerçek anlamda hizmete kavuşacak. Adana 17 yıldır özlem duyduğu iktidarın gücünden destek alan bir belediyecilik anlayışı ile buluşacak” dedi.

Sarı: Ak Belediyecilik ile hizmet gelecek
Sarı: Ak Belediyecilik ile hizmet gelecek Nevzat UÇAK

 

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladıktan sonra tüm gününü halkın görüş ve düşüncelerini dinlemeye ayıran Sarı, “10 yıldır, siyasetin her kademesinde Adana’nın sorunları ve çözümlerine yönelik çalışmaların hep içinde oldum. Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığımla birlikte bu çalışmaları çok daha yoğun ve daha etkin bir biçimde ilçelerimizde halkımızla birlikte olarak sürdürüyorum. Adanalılar, Ak Belediyecilik anlayışı ile daha etkin ve daha verimli hizmetle buluşacaklar” diye konuştu.

 

Adana’nın İstanbul’dan sonra konumu gereği, Türkiye’nin en önemli kenti konumuna geldiğini belirten Fatma Güldemet Sarı, “Ak Parti hükümetinin Adana’nın geleceğine yönelik oldukça ciddi projeleri bulunmaktadır. Bu projelerin gerçekleşmesi ile bölgede ekonomik ve ticari hamleler ön plana geçecek, bu kent Ortadoğu’nun gözdesi bir ticaret merkezi konumuna ulaşacaktır. Böylesi önemli ve ciddi projelerin gerçekleşmesi ancak Ak Parti’nin Ak Belediyecilik anlayışı, iktidarın yerel belediyelerle birlikte hizmeti gerçekleştirmesi ile  mümkün olacaktır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Her şey güzel Adana’mız için”
“Her şey güzel Adana’mız için”
Güneş bebek
Güneş bebek "yutkunabilmek" için yardım bekliyor