Advert

“Yaptığımız yapacaklarımızın teminatıdır”

Başkan Mahmut Çelikcan ; Adana Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için göreve hazır olduğunu söyledi.

“Yaptığımız yapacaklarımızın teminatıdır”
“Yaptığımız yapacaklarımızın teminatıdır” Nevzat UÇAK

 

 

ADANA (BÖLGE)-Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına hazır olduğunu  bir kez daha ifade etti. İşçi Memur Bağ Kur Emeklileri Derneği Adana Şubesi Başkanı Hicri Yetiş  ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek fikir alış verişinde bulunan Mahmut Çelikcan, Yüreğir İlçesine en iyi hizmetleri getirebilmek için tüm güçleri ile çalıştıklarını ifade etti.

“YÜREĞİR VE ADANA HİZMETİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR”

 Yaptıkları çalışmaların  yapacakları çalışmaların bir yansıması olacağına dikkat  çeken Mahmut Çelikcan, “ Bizler göreve geldiğimizde Yüreğir İlçesinin hali ortadaydı. Şimdi ise Yüreğir bir cazibe merkezi konumunda. Yaptığımız  çalışmalarımız gözler önünde. Yaptıklarımız yeterli mi elbette değil. Daha güzel hizmetleri  Yüreğir ve Adana’mıza kazandırabilmek adına Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine talibim. Kısmetimizde var ise bizlere hizmet etmek yakışır.” Dedi.

“İŞİMİZ KOLAY OLMAYACAK”

Adana Büyükşehir Belediyesinin büyük sıkıntı içinde olduğunu, kentin önemli sorunlarının hala çözülemediğine dikkat çeken Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan,  “ Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevini kısa bir dönemde olsa yaptım. Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmemde de gerekli bilgileri takdim ettim. Ancak; işimiz elbette kolay olmayacak . Kendi başkanlık dönemim şayet olursa Planlama, Mali disiplin ve Personel politikasına büyük önem vereceğim. Bu 3 ana unsur benim hizmet anlayışımın olmazsa olmazıdır. Hizmetlerimle, birikimimle, güçlü hükümetle yapacağım uyumlu çalışmalar ile  Adana’mızın özlenen  hizmetlere kavuşması noktasında gereğini  hep birlikte yapacağız.” Diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"EYT’liler sahipsiz değil"
"Mesut Komiser"den Emir Kaan’a sürpriz ziyaret