Advert

Sözlü: Milliyetçi üretken belediyecilik adil hizmet

ADANA (BÖLGE)-Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü merkez Yüreğir ilçesi Havutlu, Doğankent, Dervişler ve Çamlıbel mahallelerinde hemşerileri ile bir araya geldi

Sözlü: Milliyetçi üretken belediyecilik adil hizmet
Sözlü: Milliyetçi üretken belediyecilik adil hizmet Nevzat UÇAK

Yüreğir’i kıymetlendirecek projeleri birer birer hayata geçiren Başkan Sözlü ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşların sorun talep ve takdirlerini dinledi

“MİLLİYETÇİ ÜRETKEN BELEDİYECİLİK ADİL HİZMET”

Adana’da geçmiş yirmi yılda yapılmayan hizmetleri dört buçuk yıllık görev süresine sığdıran, milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışıyla kentin dört bir yanına adil hizmet götüren Başkan Sözlü, Yüreğir’in Havutlu, Doğankent, Dervişler ve Çamlıbel Mahallelerinde hemşerileri ile bir araya geldi.

“YÜREĞİR’İ SURİYE GÖRÜNÜMÜNDEN KURTARACAĞIZ”

Hemşerilerinin ulaşımdaki konforunu arttırmak, hızlandırmak noktasında ulaşımda kritik hamleler yapan Başkan Sözlü, Havutlu, Dervişler ve Çamlıbel Mahallelerinde Yüreğir’i kıymetlendirmek, ilçeyi Adana’nın Suriye’si görünümünden kurtarmak için hayata geçirdiği projeleri anlatırken, hemşerilerinin sorunlarını dinledi.

“SEÇİMDE DE OYUNDA DA RAKİP TANIMIYOR”

Doğankent Mahallesi’nde bir kahvehaneye vatandaşlarla selamlaşmak için uğrayan Başkan Sözlü, burada kahvehanede okey oynayan vatandaşların ricasını kırmayarak yanlarına oturup okey oynarken bir süre sohbet etti. Başkan Sözlü’nün okeyde de galip gelmesi “Başkan, seçimde de oyunda da rakip tanımıyor” dedirtti.

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA PROMOSYON MÜJDESİ

Bu arada, Adana Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan memur, sözleşmeli personel ve daimi işçilerin önümüzdeki 3 yıl boyunca maaşlarının ödeneceği bankadan 2’şer bin lira promosyon alacağı, ödemelerin 16 Kasım’da tek seferde gerçekleştirileceği belirtildi.
Adana Büyükşehir Belediyesi,  memur, sözleşmeli personel ve daimi işçi olmak üzere toplam 2 bin 626 personelin maaşlarının ödeneceği bankayı belirlemek üzere promosyon ihalesi gerçekleştirildi.  İhaleyi, en yüksek teklifi veren Halkbank kazandı.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile banka yetkilileri arasında protokol imzalandı. Memur, sözleşmeli personel ve daimi işçilerin önümüzdeki 3 yıl boyunca maaşlarını dağıtmayı üstlenen bankanın 2’şer bin lira promosyon ödeyeceği bildirildi. Promosyon ödemelerinin 16 Kasım 2018 günü tek seferde memur, sözleşmeli personel ve daimi işçilerin hesaplarına yansıtılacağı duyuruldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"EYT’liler sahipsiz değil"
"Mesut Komiser"den Emir Kaan’a sürpriz ziyaret