Advert

Utanç veren acı gerçek

16 yaşında bir genç kız, 9 aylık çocuk sahibi bir anne ve şaka mı gerçek mi olduğu bilinemeyen parkta “Satılık çocuk var iddiası”

 Utanç veren acı gerçek
 Utanç veren acı gerçek Nevzat UÇAK

 

 

 

Adana’da bir genç kızın, kucağındaki 9 aylık bebeğini çevreden geçenlere satmak istediği iddiası, utanç verici bir gerçeği ortaya çıkardı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, çocukça bir şaka gibi görülen olayın arkasında çok farklı bir dramın olduğunu belirledi.

ÇOCUK YAŞTA, ÇOCUK YAPMIŞLAR!

Adana'da 16 yaşındaki bir annenin parkta kucağındaki 9 aylık bebeğini çevreden geçen vatandaşlara satmak istediği iddiası üzerine harekete geçen polis, bir acı gerçekle  yüzyüze kaldı. Döşeme Mahallesi’ndeki parka gelen polis ekipleri daha ilk ifadeleri alırken bile şok oldu. İddiaya göre, 15 yaşındaki erkek arkadaşından hamile kalan S.K.'nın D. ismini verdiği kız bebeği oldu. Bu ilişkiden pişman olan genç kız, tekrar ailesinin yanına döndü.  Önceki gün saat 17.30 sıralarında S.K. yanına aldığı bebeğiyle dışarı çıktı. Parka buluştuğu arkadaşlarıyla oturan S.K.'nın burada bazı kişilere 'satılık çocuk var' dediği ileri sürüldü.

ÇOCUK ANNE, ÇOCUKÇA ŞAKA!

“Satılık çocuk” teklifi ile karşılaşan bazı vatandaşlar, 155 polis imdat hattını arayarak "Burada bir kız bebek satıyor" ihbarında bulundu. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Parka gelen sivil polisler kısa sürede S.K. ve yanında bulunan arkadaşlarını yakaladı. S.K. polise, bir süre birlikte yaşadığı sevgilisinden hamile kaldığını ayrıldıktan sonra bebeğini dünyaya getirdiğini ancak kızını satmak gibi bir niyetinin olmadığını, arkadaşlarıyla şakalaştığını çevredeki vatandaşların yanlış anladığını ileri sürdü. Genç kız ve bebeği daha sonra Çocuk Şube Müdürlüğüne götürüldü.  (İHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Her şey güzel Adana’mız için”
“Her şey güzel Adana’mız için”
Güneş bebek
Güneş bebek "yutkunabilmek" için yardım bekliyor