Advert

Dr. Bülent Alper İYİ Parti’den aday adayı

ADANA (BÖLGE)-Dr.Bülent Alper düzenlediği basın açıklamasıyla İyi Parti’den Çukurova Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

Dr. Bülent Alper İYİ Parti’den aday adayı
Dr. Bülent Alper İYİ Parti’den aday adayı Nevzat UÇAK

 

Alper;Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e karşı yapılan saldırılara  dikkat çekerek, Cumhuriyet  kazanımlarının korunması için İyi Parti çatısı altında birleşmeye çağırısı yaptı.

“İYİ PARTİ HERKESİN UMUDU”

Türkiye’de yaşanılan olumsuzluklar karşısında İyi Parti’nin umut olduğunu  savunan Alper, “Bizler; antidemokratik uygulamalardan, insanların kutuplaştırılmasından, birbirlerine kötü gözle bakmasından, dili-dini ve ırkının sorgulanmasından, yoksuzluk ve vurgunculuktan, siyasilerin ayyuka çıkan kayırmacılığından nefret ettiğimiz için İyi Parti’deyiz “ dedi.

“KİMSEYE BİAT ETMEYECEĞİZ”

Alper sözlerini şöyle sürdürdü ;”Cumhuriyetimizi korumak için buradayız. İnsanların korkutulup baskı altına alındığı, hak ve özgürlüklerinin kısıtlandığı bir ortamda, siz yiğit insanlar burada ve dimdik ayaktasınız.Biat etmeyen, boyun eğmeyen  sizlerin önünde, İyi Parti’den Çukurova Belediye Başkanlığı’na aday adaylığımı açıklıyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Süleyman Öztürk     2018-12-03 Bülent Bey, Sizin Çukurova İlçemizin Belediye Başkanı olacağınıza inanıyorum. Sizin gibi çalışkan, azimli, dürüst insanı İlçemizde Belediye başkanı olarak görmek bizim içinde hayırlı olacağına inanıyorum. Şahsınızı başarılı olmanız için destekliyoruz.BAŞARILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Her şey güzel Adana’mız için”
“Her şey güzel Adana’mız için”
Güneş bebek
Güneş bebek "yutkunabilmek" için yardım bekliyor