Advert

“Demirspor’un bir duruşu var”

Demirspor Başkanı Murat Sancak;bundan sonraki maçlarda hakemlerin hata yapmayacaklarına inandıklarını dile getirdi,taraftarlardan bir kez daha sabırlı olmalarını ve küfürden uzak durmalarını istedi

“Demirspor’un bir duruşu var”
“Demirspor’un bir duruşu var” Nevzat UÇAK

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak,Başakşehir maçından bir gün sonra yaptığı yazılı açıklamada, oyuncularını ve yağışa rağmen stada gelen taraftarları kutladı. Başkan Sancak, hakem hatalarının tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de yaşandığını hatırlatarak, “Bizim maçımızda da hakem hata yaptı. Hakem her yerde olduğu gibi hata yapmıştır, yapacaktır da. Bu sporun güzelliği içerisindedir. Ancak Demirspor’un bir çizgisi, duruşu var” dedi.

“KÜFÜR EDİLMESİN”

Başkan Murat Sancak sözlerini şöyle sürdürdü; “ Sezonun geri kalan kısmında lig ve kupa maçında bu hakem arkadaşlarımızın görev alacağının unutulmamasını gerektini ifade etmekle beraber, Türkiye Futbol Federasyonu’nun ve Merkez Hakem Kurulu’nun, bundan sonraki süreçte adaletli yönetim sergileyeceklerinin inancı içerisindeyiz.Büyük Adana Demirspor taraftarı, Statta, sokakta ve sosyal medyada şartlar ne olursa olsun,kazansak ta kaybetsek te asla KÜFÜR etmemelidir.”

“ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

“Çirkin ve kötü tezahürat sonucu kulübümüzün maddi-manevi cezalar aldığını siz değerli taraftarlarımıza tekrar hatırlatıyorum. O yüzden hep beraber diyoruz ki;Demirspor taraftarı KÜFÜR etme ve ettirme... Sabır... Sabır... Sabır... Amacımız, gayemiz yönetimi, futbolcusu, teknik heyeti ve taraftarlarıyla kısacası tüm camia olarak inandığımız şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Allah nasip ederse bu yolda tüm taraftarlarımıza şampiyonluk sevincini yaşatmaya çalışacağız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"EYT’liler sahipsiz değil"
"Mesut Komiser"den Emir Kaan’a sürpriz ziyaret