Advert

Kanlı hesaplaşma!

Eski Zabıta Müdürü, kendisini pasif göreve veren yeni Zabıta Müdürü’nü ve zabıta kömiserini öldürdü, birini de yaraladı.

Kanlı hesaplaşma!
Kanlı hesaplaşma! Nevzat UÇAK

 

 

 

Çukurova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde son zamanlarda zirveye çıkan çekişmeler sonunda kanlı bir hesaplaşmaya dönüştü. Geçtiğimiz aylarda görevden alınan ve pasif bir göreve verilen eski Zabıta Müdürü Ahmet Altuğ Belediye’yi bastı. Çukurova Belediyesi’nin yeni Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ve Zabıta Komiseri Habil Aykan’ı öldürdü, Kenan Sönmez’i de yaraladı.

BELEDİYE’Yİ BASTI, KURŞUN YAĞDIRDI

Çukurova Belediyesi’nde yaklaşık 6 aydan bu yana süregelen “Zabıta Müdürlüğü’ndeki kriz” cinayetle sonuçlandı. Eski Emniyet Müdürlerinden Cengiz Aydoğdu’nun Zabıta Müdürlüğü görevine getirilmesinden sonra, pasif göreve atanan eski Zabıta Müdürü Ahmet Altuğ dün mesai bitimine iki saat kala Belediye’ye geldi. Yeni Zabıta Müdürü ile tartıştıktan sonra silahını çeken Ahmet Altuğ, Müdür Aydoğdu’nun başına ateş etti. Altuğ, kendisine engel olmak isteyen Zabıta memurları Habil Aykan ile Kenan Sönmez’i de yaraladı. Hastaneye kaldırılan 3 zabıta görevlisinden Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu Zabıta Komiseri Habil Aykan öldü, Kenan Sönmez’in de tedavisinin sürdüğü öğrenildi..

ZABITA MÜDÜRÜ HASTANEDE ÖLDÜ

Olay öncesi sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkat çeken Ahmet Altuğ, daha sonra silahı başına dayayıp intihar etmek istedi. Olay yerine gelen polis ekiplerinin ikna çabaları sonrası teslim olan Ahmet Altuğ, gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydoğdu ve Aykan son yolculuklarına uğurlandı
Aydoğdu ve Aykan son yolculuklarına uğurlandı
Saldırgan tutuklandı
Saldırgan tutuklandı