Advert
Kim  ister ki?
Zeki ATEŞOK

Kim ister ki?

(central unit in the text - in the middle)

Hangi Başkan başarısız olmak ister, Hangi Teknik ekip başarısız olmak ister, Hangi Futbolcu maç bitince soyunma odasına boynu bükük gitmek ister, söyleyin bana var mı böyle bir dünya. Son haftalarda alınan kötü sonuçlar ve şu an takımın içinde bulunduğu, zor durum gözler önünde. Önemli olan bu zor günlerde, takıma sahip çıkmak gerekiyor.
Bizim bir tane Adana Demirspor’umuz var başka yok, benim bildiğim yok. Bu yüzden ben kendi adıma söylüyorum, sonuna kadar Yönetimin, Teknik Heyetin ve Futbolcunun yanında yer alacağım. Arma sevdalısı, mavi-lacivertli renklere gönül vermiş tüm taraftarın istediği tek şey başarı, bunun aksi ne söylene bilir, nede tartışıla bilir.
Adana Demirspor olarak öyle bir taraftara sahibiz ki, bunu tüm Türkiye biliyor. PTT 1. Liginde şu bir gerçek ki, AKP Hükümetine yakın olmayan, takımların işi çok zor, hem maddi hem de manevi bu gerçeği göz ardı edemeyiz. Sezon öncesi, Mehmet Gökoglu Yönetimine verilen sözlerin, tutulmadığını hepimiz biliyoruz.
Başta Adana Büyük Şahir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü olmak üzere. Adana Valimiz Mahmut Demirtaş ve AKP Parti İl Başkanı Fikret Yeni, Adana Demirspor Yönetimine, hem maddi hem de manevi destek sözü vermediler mi. Peki verilen sözler tutuldu mu? Şimdi diyeceksiniz ki Yönetim parası yoksa neden iş başına geldi, haklı olarak bu soruyu sora bilirsiniz. Bende böyle bir soruya şöyle cevap vere bilirim, Mehmet Gökoglu Yönetimi, sezon başından bu yana yaklaşık, 15 milyon para harcadı, Seyhan Belediyesi, Çukurova Belediyesi ve Yüreğir Belediyesinin toplamda katkısı ise 250 bin, bunun dışın da Adana Demirspor’a hiç katkı konmamış. Bir şey daha söylemek istiyorum, Adana Demirspor bünyesi içinde bulunan hiçbir futbolcunun, maç başı ve pirim alacağı yoktur. Ocak ayın geldiğinde ise ben inanıyorum ki bu yönetim gereken her şeyi yapacaktır. Bizim yapmamız gereken tek şey ise bu kötü günlerde, başata Yönetim olmak üzere, teknik heyet ve futbolcumuza destek çıkmaktır. Sevdamıza sahip çıkmak bizim bizim yegane ilkemizdir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu