Advert
SULAR KAYNIYOR
Emrah TUNÇ

SULAR KAYNIYOR

(central unit in the text - in the middle)

Başlığımız daha uzun olabilirdi. O yüzden buraya yazıyorum.

Sular kaynıyor, suyun yatağı mı değişiyor ve Demirspor kabuk mu değiştiriyor.

Haftalardır kongreyi bekleyen Adana Demirspor'da isimleri dolaşan ve liste hazırladığı söylenen isimler sanki hep beraber ortak bir karara varmışlar gibi aday olmadıklarını açıklıyorlar. En güçlü başkan adayı Sözlü ''aday değilim'' dedi hem de üç defa farklı zamanlarda. Mevcut başkan ''aday değilim'' dedi. Mevcut yönetim adına İmam bey ''yokuz'' dedi. Müslüm Susar ''aday değilim'' dedi.  Sayın Aydoğdu hala sessiz,  sanırım o da bu aday değilim rüzgarından etkilenecektir.  Ve aday olmaycaktır.

Bütün yollar ortak bir akıla çıkıyor. Ortak bir karar verilmiş ve ortak hareket edilecek, bunun için yolda engel olacak herkes kendiliğinden çekiliyor. Yollar temizleniyor acaba kim için ? Ne için ?

Nilay hanım için olmadığı kesin.

Bu sürecin muhatapları olan taraftarlara da kimse bir bilgi vermediği için, taraftar mağdur ve umutsuz. Kongresine 12 gün kalmış takımlarında hala bir belirsizlik hakim. Belki de her şey belli ama hepsi kapalı kapılar ardında yapıldığı için sadece taraftarın haberi yok. Oysa Demirspor'da işler böyle yürümemeliydi. Gizli saklı işler genelde içinde bir miktar yalan da barındırabilir. Her şeyin dürüstçe planlandığı konuları, kapalı kapılar ardında yapma gereği duyulmaz.

Eğer kulübün şirketleşmesi planlanmıyorsa ben yine 3 adaylı bir kongreye hazırlanmasını istiyorum kongre üyelerinin ve taraftarın. bekleyelim görelim. nasıl bir kongre olacak.

Bütün futbolcular da sanırım gidecekler. Yeni bir kadro şart oldu bu kadar yeniliği barındıracak olan kongreye.

Sayın Gökoğlu da perşembe açıkladı. Düşmekten son anda kurtulan takımlarda mental yorgunluk olur Pote de bunu söylemişti. Hepsinin gitmesi takımın yararına olacaktır. Hepsi mutsuz ve yorgundur dedi. Bunu bir önceki sezon için söyledi. Aynısı şimdi de yaşandığı için bu yıl da böyle yapılması uygun oluyor.

Teknik ekip de gidecektir. Yeni kongre yeni bir yönetim anlayışı yen takıma eski hoca olmaz. onları da gönderecektir gelecek sistem.

İşte bu bilgiler ışığında bekliyoruz Adana Demirspor Kongresini

Herkese iyi hafta sonları hayırlı ramazanlar selamlar saygılar

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Karaca: Yüreğir’e ‘vefa’ borcumu ödeme yolunda kararlıyım
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”
Başsavcı Yurdagül: ‘’Devlet onlardan asla vazgeçmez”