Advert
BU ADAMIN ÜNVANI PROF.DR.
Nevzat UÇAK

BU ADAMIN ÜNVANI PROF.DR.

(central unit in the text - in the middle)

Yukarıdaki yazının sahibi, İsparta Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Faruk Özdemir’e ait… Şimdi böyle bir yazının sahibi için ne denilir?

Alçak!.. Az gelir.. Haysiyetsiz!... Vız gelir tırıs gider, olsa zaten yapmaz.. Daha başka bir ifade kullanmak gerek ama o da bize yakışmaz..

En iyisi siz içinizden geleni söyleyin… Hem o profesör için söyleyin, hem de o profesörü o görevde tutanlar için…

………………………….

BU DA BİR BAŞKA UTANMAZ ADAM

Aşağıdaki konuşmaya lütfen çok dikkat edin.. Bu adam MHP’nin Bolu Milletvekili adayı Adem Evcil.. Kendisini yıpratmak için Atatürkçü olduğunu söyleyip kara propaganda yapılıyormuş ve bu duydukları karşısında şok oluyormuş..

Sen gerçekten utanmaz adammışsın be Adem Evcil.. Atatürkçü olmaktan utanan biri, Atatürk’ün kurduğu TBMM’de milletvekili olacak öyle mi?

Senin gibilere söylenecek bir çift sözümüz var ama biz söylemeyelim, şu aşağıdaki sözlerini okuyan her Türk vatandaşının söyleyeceği söze imzamızı atıyoruz..

İŞTE O SÖZLER

‘Şimdi bir çok kentte kara propaganda yapmaya başladılar. Öyle bir kara propaganda yapıyorlar ki bazen böyle duyduklarım karşısında şok oluyorum. Çocukluğum Kuran kurslarında geçti. Bolu İmam Hatip Lisesi mezunuyum. Bütün öğrenim hayatımı Bolu’da tamamladım. Adam diyor ki Adem Başkan koyu solcuymuş, Atatürkçüymüş bunu söylüyor. Bunu söyleyen kim bunlar” 

HANİ ATATÜRKÇÜYDÜN?

Bakınız bu yüzsüz, haysiyetsiz, utanmaz adam Bolu MHP İl Başkanı ikenAtatürk”ün ölümünün 9, yıldönümünde de nasıl methiyeler düzmüş,,

OKUYALIM;

 “Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için şükranla anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum. Ruhu şad olsun. Cumhuriyemizin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanımız  Mustafa Kemal Atatürk’ün Hakk’a yürüyüşünün üzerinden 79 uzun yıl geçmiştir. Aramızdan ayrılışının bu yıl dönümünde kendisini bir kez daha Fatihalarla ve hayranlıkla yad ediyoruz.”

Sadece bu kadar mı?

Tam bir sayfa.. Oku oku bitmez..

Bu memlekette bu adamlar milletvekili olarak, millet için hizmet verecek öyle mi?

Bir de utanmadan saat dokuzu beş geçe Atatürk”ün fotoğrafının önünde bir fotoğraf çektirmiş Tam bir binbir surat.

 

 

 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te